Szkoły i przedszkola

Edukacja żywieniowa w szkołach i przedszkolach. Stawiamy na wiedzę i zabawę. W placówkach oświatowych  realizujemy warsztaty edukacji żywieniowej w ramach autorskiego programu PIRAMIDA NA ZDROWIE.

Szkoły i przedszkola

Edukujemy w szkołach i przedszkolach. Stawiamy na wiedzę i zabawę. W placówkach oświatowych  realizujemy warsztaty edukacji żywieniowej w ramach autorskiego programu PIRAMIDA NA ZDROWIE.

Co oferujemy?

Edukację przez zabawę dla dzieci

Połączenie edukacji i zabawy, jako najlepszy sposób na zainteresowanie dzieci tematyką zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej.

Takie możliwości daje nasza

Szkolenia specjalistyczne dla dorosłych

W ramach działalności naszej Fundacji Akademia Zdrowej Rodziny pragniemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem  w zakresie profilaktyki zdrowotnej również ze specjalistami, którzy na co dzień pracują z dziećmi i ich rodzicami. Zakres tematyki szkolenia:

Szkolenie " Dziecko z trudnościami w jedzeniu"Tematyka:- rozpoznawanie objawów trudności żywieniowych u dzieci w wieku przedszkolnym,- wybiórczość pokarmowa czy zaburzenie żywienia ARFID? praca z dzieckiem odmawiającym jedzenia,- nadwaga i otyłość u małych dzieci i ich rodzin,- budowanie prawidłowej relacji z jedzeniem,- wpływ wychowawcy i opiekuna w kształtowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych,- komunikacja z dzieckiem z trudnościami w jedzeniu i ich rodzicami/opiekunami.

Skontaktuj się z nami

kontakt@pionanazdrowie.pltel: +48 798 172 072