Poznajcie Edwarda i jego Przyjaciół

Oto ja Edward, jedyny taki Szczur. Zapraszam do zabawy. Przygotowałem w PIONA na zdrowie mnóstwo niespodzianek. Każdy znajdzie dla siebie coś wyjątkowego.  Wraz z moimi Przyjaciółmi planujemy zabrać was w podróż po krainie Warzyw i Owoców. Zaproszę was do mojej kuchni, w której przygotuję wiele zdrowych i smakowitych potraw. Będzie coś do picia, chrupania i zajadania. Zorganizuję zabawy dla najmłodszych i trochę starszych dzieci. Wykorzystam do tego specjalne boxy, dzięki którym odkryjecie niezwykłe zabawy z wykorzystaniem warzyw. Mam też pomysły na zabawy sensoryczne i plastyczne w czasie których będziecie mogły poznawać nowe smaki, faktury i zapachy. Moimi towarzyszami będą Konrad, Szpinak Mariusz, Pani Pietruszka, Pan BroCool, Profesor Por.Znajdziecie mnie na kanale PIONA TV na YouTube. Mam także sporo niespodzianek NA TARGU - w niezwykłym sklepie.

PIONA TV - jedyny taki kanał na YouTube

Tutaj rządzi Szczur Edward wraz ze swoimi Przyjaciółmi.Wpadajcie do nas na YouTube. Poznacie Konrada i inne wspaniałe dzieci, które będą wraz z Edwardem eksperymentowały z Warzywami i Owocami, przygotowywały zdrowe potrawy i zdradzały sekrety zdrowego odżywiania i aktywnego stylu życia. Szczur Edward zadba o dobry czas i naukę przez zabawę. Poznacie przepisy na wyjątkowe koktajle pełne witamin, sposoby na zabawy z wykorzystaniem warzyw i owoców. Zobaczcie jak to robi Edward i Przyjaciele, a później bawcie się na całego sami i z rodzicami. Nie możecie tego przegapić. Zapraszamy na nasz kanał na  YouTube, subskrybujcie i bądźcie na bieżąco z naszymi filmami.

Zapraszamy na nasz TARG - taki sklep to wyjątek

Na naszych STRAGANACH kupisz niezwykłe towary.Fanów Szczura Edwarda zapraszamy do EDWARDOWA - tam czekają ubrania i akcesoria w stylu Edwarda. Puchate i milusie. KĄCIK OSWAJANIA pełen jest wyjątkowych zestawów do zabawy. Dzięki boxom wypełnionym sprzętami do zabaw w oswajanie z Warzywami i Owocami, dzieci mają dużo frajdy połączonej z edukacją. Co w efekcie może mieć pozytywny wpływ na ich zdrowe odżywianie. WARZYWNIAK  ma na swych półkach worko-plecaki przydatne dla przedszkolaka i ucznia, fartuchy kuchenne do wspólnych kulinarnych działań dla całej rodziny oraz gustowne dodatki do włosów dla mniejszych i większych kobietek.