Poznajcie Edwarda i jego Przyjaciół

Oto ja Edward, jedyny taki Szczur. Zapraszam do zabawy. Przygotowałem w PIONA na zdrowie mnóstwo niespodzianek. Każdy znajdzie dla siebie coś wyjątkowego. 

 

Wraz z moimi Przyjaciółmi planujemy zabrać was w podróż po krainie Warzyw i Owoców. Zaproszę was do mojej kuchni, w której przygotuję wiele zdrowych i smakowitych potraw. Będzie coś do picia, chrupania i zajadania. Zorganizuję zabawy dla najmłodszych i trochę starszych dzieci.  Mam też pomysły na zabawy sensoryczne i plastyczne w czasie których będziecie mogły poznawać nowe smaki, faktury i zapachy. 

Moimi towarzyszami będą Mariusz Szpinak, Brukselka, Pan Groszek, Zosia Pietruszka, Be BroCool, Profesor Por oraz Wesoła Ogrodniczka Ola.

Znajdziecie mnie na kanale PIONA TV na YouTube. Mam także sporo niespodzianek NA TARGU - w niezwykłym sklepie.

PIONA TV - jedyny taki kanał na YouTube

Tutaj rządzi Szczur Edward wraz ze swoimi Przyjaciółmi.

Wpadajcie do nas na YouTube. Poznacie Wesołą Ogrodniczkę Olę i dzieci, które będą wraz z Edwardem eksperymentowały z Warzywami i Owocami, przygotowywały zdrowe potrawy i zdradzały sekrety zdrowego odżywiania oraz aktywnego stylu życia.

 

Szczur Edward zadba o dobry czas i naukę przez zabawę. Poznacie przepisy na wyjątkowe koktajle pełne witamin, sposoby na zabawy z wykorzystaniem warzyw i owoców. Zobaczcie jak to robi Edward i Przyjaciele, a później bawcie się na całego sami i z rodzicami.

 

Nie możecie tego przegapić. Zapraszamy na nasz kanał na  YouTube, subskrybujcie i bądźcie na bieżąco z naszymi filmami.

Zapraszamy na nasz TARG - taki sklep to wyjątek

Na naszych STRAGANACH kupisz niezwykłe towary.

Fanów Szczura Edwarda zapraszamy do EDWARDOWA - tam czekają ubrania i akcesoria w stylu Edwarda. Puchate i milusie.

 

KĄCIK OSWAJANIA pełen jest wyjątkowych zestawów do zabawy. Dzięki boxom wypełnionym sprzętami do zabaw w oswajanie z Warzywami i Owocami, dzieci mają dużo frajdy połączonej z edukacją. Co w efekcie może mieć pozytywny wpływ na ich zdrowe odżywianie.

 

WARZYWNIAK  ma na swych półkach worko-plecaki przydatne dla przedszkolaka i ucznia, fartuchy kuchenne do wspólnych kulinarnych działań dla całej rodziny oraz gustowne dodatki do włosów dla mniejszych i większych kobietek.